Jak spędziłam weekend po niemiecku

Pobierz

(8-10 zdań) Bardzo proszę, o pomoc.. W miarę łatwe zdania bym prosiła na poziome 1 gim.. 2012-05-28 18:20:03 Napisz poniższe zdanie w czasie przeszłym perfect .. Zobacz algorytmicznie wygenerowane tłumaczenia.weekend - tłumaczenie na niemiecki oraz definicja.. Muszę się potem tego nauczyć na pamięć, aby poprawić ocenę.. @GlosbeMT_RnD Tłumaczenia pośrednie.. Cos w tym stylu ;) z gory dziekuje ;*Napisz w czasie przyszłym 15 zdań co będziesz robić w weekend z rodziną po angielsku PILNE !. pl. .. jak przebiegają ekscytujące działania w dziedzinie techniki solarno-cieplnej w .. po zapoznaniu się w ubiegły weekend z poglądami Michaela McElroya, profesora Harvardu, .Przykłady użycia - "po niemiecku" po niemiecku Poniższe tłumaczenia pochodzą z zewnętrznych źródeł i mogą być niedokładne.. Weekend spędzam bardzo aktywnie.. 5 moja koleżanka złamało sobie palec jak skakała do wody na główk .. Przydatność 80% Opisz swój jeden dzień po niemiecku i w czasie przeszłym (Perfekt) -tłumaczenie i słownictwo.Hej.. Weryfikacja tekstu odbywa się na następujących poziomach:Sprawdź tłumaczenia 'spędzić wakacje' na język Niemiecki.. W sobotę po południu idę do miasta robić zakupy.. bab.la nie jest odpowiedzialne za ich brzmienie.. czyli bez czasów itp.Po polsku: Wakacje spędziłam nad mrzem.. Bierz ile możesz, najlepiej całymi garściami..

Co znaczy i jak powiedzieć "weekend" po niemiecku?

bab.la nie jest odpowiedzialne za ich brzmienie.. - FreizeitmöglichkeitPrzykład opisu wakacji po niemiecku z tłumaczeniem Opis wakacji po niemiecku - wzór.. spedzilam tam milo czas.. To wspaniały gest, który nic nie kosztuje, a tak wiele znaczy, bo składając życzenia pokazujemy drugiej osobie, że o niej pamiętamy.. Polish Przygotowałam różne sposoby liczenia po angielsku, następnie po niemiecku , po hiszpańsku, po francusku.Napisz jak spędzasz ferie zimowe.. weekend /ˈwikɛn̪t̪/ rzeczownik r. męski gramatyka .. A na tłumacza nie chcę wchodzić, ponieważ wiem jak on tłumaczy.. 2012-09-16 11:53:32Napisz wypowiadź argumentacyjną - w soplicowie jak w raju ( pan Tadeusz Adama Mickiewicza) bardzo proszę o chociaż nakreslnie tego jak to napisać 2021-01-21 22:46:56; Praca do dziś do 18:00 plss pomóżcie 2021-01-21 15:34:18; Pomóżcie w zadaniu 2021-01-20 17:29:09; Szybkie pytanie o Ignacym Krasickim 2021-01-20 10:23:09; Hej!Jak jest Weekend po niemiecku?. Polish Myślę, że zrobię to w ten weekend .Życzenia po niemiecku Jak składać życzenia osobom niemieckojęzycznym?. Składanie życzeń to piękny zwyczaj, a okazji ku temu mamy wiele - urodziny, imieniny, święta czy inne ważne okazje.. Codziennie spacerowaliśmy po Molo.. Jest moją pasją i miłością, która rozkwitła już w szkole podstawowej.Sprawdź tutaj tłumaczenei polski-niemiecki słowa jak minął..

po niemiecku .

Polish Należy przyjmować jedną tabletkę na dobę, codziennie mniej więcej o tej samej porze.Przykłady użycia - "w weekend" po niemiecku Poniższe tłumaczenia pochodzą z zewnętrznych źródeł i mogą być niedokładne.. Zapoznaj się z przykładami tłumaczeń 'spędzenie' w zdaniach, posłuchaj wymowy i przejrzyj gramatykę.Napisze ktos około 7 zdań o wakacjach po niemiecku ?. Zapoznaj się z przykładami tłumaczeń 'spędzić wakacje' w zdaniach, posłuchaj wymowy i przejrzyj gramatykę.Znajdziesz tutaj wypracowania po niemiecku, podstawowe zagadnienia gramatyczne, wskazówki dotyczące efektywnej nauki języka obcego.. O autorce: język niemiecki jest obecny w moim życiu od ponad 20 lat.. :D Bo jak sama to napisałam to naciągane 2 było.. bab.la nie jest odpowiedzialne za ich brzmienie.. bab.la nie jest odpowiedzialne za ich brzmienie.. spedzalam czas z przyjaciolmi W lipcu bylam nad morzem.. Potrzebuję opis Świąt Bożego Narodzenia w Polsce po niemiecku.. Dodatkowe oznaczenie "Sprawdzona treść" wskazuje, że dany materiał edukacyjny został zweryfikowany przez Redakcję lub ekspertów współpracujących z serwisem.. 2014-03-23 18:27:14 Napisz w czasie Past Perfect , jezyk niemiecki.. Tłumaczenia w słowniku polsko - niemiecki.. Gratis trener słownictwa, tabele odmian czasowników, wymowa.Przykłady użycia - "codziennie" po niemiecku Poniższe tłumaczenia pochodzą z zewnętrznych źródeł i mogą być niedokładne..

Miłego weekendu!

Fiszkoteka, Twój sprawdzony słownik polsko - niemiecki!Znajdziesz tutaj wypracowania po niemiecku, podstawowe zagadnienia gramatyczne, wskazówki dotyczące efektywnej nauki języka obcego.. W sobotnie popołudnie, a później po południu gram na komputerze.Sprawdź tłumaczenia 'spędzenie' na język Niemiecki.. Polish Te rzeczy mogą spadać z góry przez cały weekend start, po starcie, po starcie.Opisz w czasie przeszłym " Perfekt" swój wczorajszy dzień [10 znań] Po niemiecku 2012-02-06 21:40:52; Co robiłeś w poprzedni weekend napisz po niemiecku w czasie przeszłym perfekt 2012-12-07 19:06:19Przykłady użycia - "spędzać czas" po niemiecku Poniższe tłumaczenia pochodzą z zewnętrznych źródeł i mogą być niedokładne.. bab.la nie jest odpowiedzialne za ich brzmienie.. Chodzi o adwent, Wigilię, Mikołajki i te sprawy.. Mam czas na oddanie tego do początku listopada.. Wejdź, poznaj tłumaczenie słowa Weekend i dodaj je do swoich fiszek.. w sierpniu pojechalam do rodziny.. Wypowiadając słowa, które układaliśmy specjalnie z .Miłego weekendu!. pod koniec wakacji czesto jezdzilam nad jezioro.. Mein Wochenende - wypracowanie po niemiecku w czasie przeszłym Perfekt 25 kwietnia 2010 Odsłon: 24 924 3 komentarze Udostępnij na Facebooku Udostępnij na Twitterze Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr E-mailPrzykłady użycia - "weekend" po niemiecku Poniższe tłumaczenia pochodzą z zewnętrznych źródeł i mogą być niedokładne..

Wszystkim życzę miłego weekendu.

Bierz ile możesz, najlepiej całymi garściami.. Vor 2 Jahren haben wir beschlossen, dass wir nach dem Abitur, in den Sommerferien zusammen fahren.Napisz do kolegi list(po niemiecku) na 50 słów jak spędziłeś wakacje ,w jakim terminie,jaka była pogoda i z kim i co tam robiłeś .Zaproponuj wspólny wyjazd po niemiecku ma być pliss niech ktoś napisze w miarę prostym języki.Ma być napisane nieformalnie Pomóżcie prosz.możliwość spędzenia wolnego czasu - tłumaczenie na niemiecki oraz definicja.. Co znaczy i jak powiedzieć "możliwość spędzenia wolnego czasu" po niemiecku?. Mieszkaliśmy w namiotach.. Polish Z tego powodu, zająłem się ptactwem morskim, żeby móc spędzać czas na wybrzeżu.Zgodnie z misją, Redakcja serwisu dokłada wszelkich starań, aby dostarczać rzetelne i sprawdzone treści edukacyjne.. Jest moją pasją i miłością, która rozkwitła już w szkole podstawowej.weekend po niemiecku ..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt