Opis rodzina po niemiecku

Pobierz

Klasa 4 Klasa 5 Klasa 6 Niemieckim.. Darmowa nauka niemieckiego dla opiekunek osób starszych , Niemiecki dla opiekunek , Opowiadanie o sobie w języku niemieckim , Wygląd zewnętrzny po niemiecku.Test: niemiecki - członkowie rodziny Opis testu: Autor nie dołączył opisu testu Liczba pytań: 21 Poziom: Średni Rozwiązany: 123 razy Średnia ocena:Opisz swoja rodzine po niemiecku : Moja rodzina składa sie z Mamy,Taty i dwóch braci.. Ponieważ ona chce sprawdzić jakie popełniamy błędy.. "Z tym e-bookiem nie da się nie zrozumieć gramatyki!". Pozdrawiam serdecznie, Beata.. die Schwester - siostraPrzykładowy opis rodziny po niemiecku.. Wyślij pocztą e-mailWrzuć na blogaUdostępnij w usłudze TwitterUdostępnij w usłudze FacebookUdostępnij w serwisie Pinterest.. - On jest cierpliwy.. Mama ma na imię Danuta.. Mam siostrę, która ma na imię Agnieszka i brata, który nazywa się Artur, oboje są pełnoletni.. Wpis zamieszczony (lub przeniesiony) do grupy "Brak wkładu własnego" oznacza, że autor wpisu nie zadał sobie trudu samemu spróbować poradzić sobie z zadaniem lub prośba o tłumaczenie została przepuszczona przez Google Translator.. Mój tata ma na imie tadeusz.Jest wysoki i szczupły.. Wbrew pozorom dość często używamy słownictwa z tej dziedziny.. wg Krystus101078.. Zerówka Klasa 1 Klasa 2 Klasa 3 Klasa 4 Klasa 5 Klasa 6 Klasa 7 Niemieckim..

rodzina - die Familie.

wg Mateuszkozek42e.. Opisz swoja rodzinę (że składa się z: mamy, taty, brata) co oni lubią robić.. Moze być wymyslona ma być opisane conajmniej 5 osób, ale mają byc błędy w zdaniach [nie wszystkich] .. Na nic zda ci się znajomość zawiłych konstrukcji, gdy nie będziesz ich mógł zastosować.. Ich heiße Fabian und ich habe eine tolle Familie./.Członkowie rodziny po niemiecku.. Mam wiele cioć i wujków oraz kuzynów.. Pracuje jako Magazynier.Moja rodzina jest bardzo duża.. rodzina - die Familie, -nSłownictwo: Rodzina.. +1 głos.. ciocia die tante Zgłoś błąd.. Do dzieła!. -to jeden z setek Waszych komentarzy.. Ty też możesz w końcu ogarnąć gramatykę - szybciej i przyjemniej, niż Ci się wydaje.. Otóż mam problem!. opis.Opis obrazka po niemiecku - wzór nr 1. wg Warych.. kuzynka die cousine Zgłoś błąd.Przybory szkolne po niemiecku Test.. Kliknij tutaj i rozhulaj Twój niemiecki!. Mam na imię Ewelina.. Oto członkowie rodziny po niemiecku: Rodzice - die Eltern: der Vater/Papa - ojciec/tato.. niemiecki.. Moja mama ma na imię Bogumiła.. Na ocene 3-4, osoba mająca pierwszy rok niemiecki, czyli nie zbyt skomplikowany.. Jest niska i pracowita .. Dzieci - die Kinder: der Sohn - syn.. To wszystko w tej lekcji!. Etykiety: Klasy I - materiały.Kończąc ten krótki wstęp zapraszam Cię do nauczenia się kilku słówek z działu rodzina po niemiecku..

Rodzina po niemiecku Teleturniej.

Dowiedz się wszystkiego o zakończonej ofercie Mam nadzieję, że opis wyglądu po niemiecku nie sprawi Ci już kłopotu .. mama die mutter Zgłoś błąd.. Moja najbliższa rodzina składa się z 7-miu osób.Opis Rodziny po niemiecku.. Moja najbliższa rodzina to mama Grażynka, tata Michał i mój brat Bruno.kategorie: fiszki, gry edukacyjne, gry i zabawy, gry językowe tagi: czŁonkowie rodziny po niemiecku, czŁonkowie rodziny po niemiecku liczba mnoga, dalsza rodzina po niemiecku, jaka jest twoja rodzina po niemiecku, niemiecki rodzina Ćwiczenia pdf, opis rodziny po niemiecku, pytania o rodzinie po niemiecku, rodzina po niemiecku, zawody po .Wyniki wyszukiwania - opis rodziny po niemiecku - w Archiwum Allegro.. Znajomość nazw członków rodziny jest dość kluczowa dla osób, które chcą swobodnie rozmawiać po niemiecku.. babcia die oma Zgłoś błąd.. Wiam mam na jezyk niemiecki opisać swoją rodzine.. Opis rodziny po niemiecku - Fabian opisuje swoją rodzinę.. Mój tata ma na imię Leszek.. Członkowie rodziny po Angielsku Połącz w pary.Przydałaby się jeszcze jedna cecha i wygląd po niemiecku będzie nasz => geduldig - cierpliwy .. Mój tata jest stolarzem, dużo czasu spędza na działce pielęgnując pomidory, ogórki i tym podobne.Zadanie: opisz swoją rodzine w 10 zdaniach po niemiecku Rozwiązanie: meine mutter hei t małgorzata und sie ist 40 jahre alt moja mama ma na imię i ma 40 latCzłonkowie rodziny po niemiecku to bardzo istotna grupa słówek..

członków rodziny.Opis rodziny po niemiecku.

Witam!. Do dzieła!. wnuczka die enkelin Zgłoś błąd.. Potrzebuje opisu rodziny po niemicku, niestety nie jestem dobry z tego przedmiotu i muszę prosić o pomoc!. 11,565 wizyt.. córka die tochter Zgłoś błąd.. Powtarzałam to już wielokrotnie, ale powtórzę jeszcze raz: Nauka języka obcego to nie tylko zasady gramatyczne, ale również odpowiedni zasób słownictwa.. Rodzeństwo - die Geschwister: der Bruder - brat.. "Witam nazywam się łukasz.. Mimo tego, że jest nas dużo, wszyscy trzymamy się razem i chętnie sobie pomagamy.. Może Cię zainteresować: rodzina po niemiecku; części ciała po niemieckuIch bin schlank und klein.. Poznane słówka i zwroty w języku niemieckim znacząco .opis mojej rodziny po niemiecku - Meine Familie | Łączy nas pasja - język niemiecki.niemiecki rodzina po niemiecku rodzina Zobacz podobne fiszki: opis rodziny po niemiecku opisy po angielsku Czasowniki z przyimkami niemiecki podróże niemiecki, czasowniki nieregularne Opis przyjaciela po niemiecku niemiecki Rektion der Verben Falsch Frënn (LU-DE) DIE Gesunde Ernährung A leckám Dersim DER Мой урок 19.11.2021_etoPoznaj lub powtórz razem z nami niemieckie słownictwo związane z rodziną..

Zwroty - rodzina.

Pracuje w Sklepie Medyczny .. Meine Mutter heißt Eva.Jak opisać rodzinę i członków rodziny po niemiecku?. (np. mama gotować, tata oglądać kanały sportowe, brat grac w piłkę) i opisz tez swoje zainteresowania (np. lubię słuchać muzyki itd) , trzeba to zacząć : mam na imię .. , mam 16 lat, mieszkam w .. , pochodzę z Polski.Przykładowy opis rodziny po niemiecku: Mein Name ist Konrad und ich bin 14 Jahre alt.. siostra die schwester Zgłoś błąd.. Podstawowe zwroty i krótkie zdania.Opis Rodziny po Niemiecku.. Der Junge umarmt das Mädchen.. rodziny po niemiecku.. Staramy się też jak najczęściej spotykać i spędzać razem czas w rodzinnym gronie..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt